Věděli jste, že poštovné jednotlivých dopravců můžete zjistit během pár okamžiků a ještě ho vzájemně porovnat? Díky kalkulátoru zásilek zjistíte nejen cenu konkrétní služby, ale navíc si tak lehce uděláte obrázek o tom, kdo Vám může nabídnout nejlepší podmínky. Neztrácejte čas chozením na poštu a inspirujte se naším návodem, jak najít dopravce, na kterého se budete moci spolehnout za každé situace.

 

Kalkulátor zásilek je cenným zdrojem informací pro každou firmu

Jako vlastník e-shopu jste se jistě nejednou zabývali otázkou, kdo se postará o dopravu zásilek k Vaším zákazníkům. I v případě, že dodáváte na trh zboží špičkové kvality, v hodnocení Vašich zákazníků se promítne i zmiňovaná doprava. Nalezení spolehlivého logistického partnera je proto absolutním základem fungujícího e-shopu.

Logistických společností existuje velké množství a každý z Vás jistě uvítá možnost je co nejrychlejším způsobem roztřídit, aby Vám zůstal výběr relevantních.

NA PŘÍSLUŠNÉM WEBU VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE:

  • Adresa odesílatele
  • Adresa příjemce
  • Velikost a hmotnost zásilky

 

Rázem získáte přehled společností, které zastřešují dopravu na cílové místo. Kromě toho máte jasnou představu o tom, kdo Vám může nabídnout nejlepší podmínky z pohledu výše cen, ale také poskytovaných služeb.

Podívejte se na výsledky průzkumu o nejoblíbenější způsob platby mezi zákazníky e-shopů.

 

Srovnávače nehodnotí jen výši poštovného, ale dopravce posuzují komplexně

Srovnávače mají tu výhodu, že Vám nabídnou ideální řešení pro Vaši konkrétní zásilku – ať už je lehká či těžká, svými rozměry se vejde do standardu nebo je atypická. Zohledňuje i charakter zásilky, protože křehké balíky vyžadují speciální zacházení.

Kromě toho si můžete jednotlivé dopravce porovnat z hlediska nabízených služeb, délky doručení zásilek a nabízených doplňkových služeb. U každého dopravce si také ověřte, jestli včasné doručení skutečně garantuje.

 

Tip: Přečtěte si více o situaci, která momentálně panuje na poštovním trhu.

 

Najděte si přepravní společnost, která se postará o kompletní přepravu k Vaším zákazníkům

Vždy je lepší vyřešit logistické služby s jednou společností, než uzavírat několik smluv pro konkrétní zahraniční trhy.

Tato varianta není výhodná jen pro Vás, ale i pro přepravní společnost, a tak máte jistotu, že se Vám dostane opravdu výhodných podmínek. Výše poštovného se v takových případech odvíjí od objemu zásilek, které odesíláte na měsíční bázi.

 

VÝHODY SPOLUPRÁCE

  • Výhodná cenová nabídka pro každý typ služby
  • Sami si zvolíte, jestli chcete hradit poštovné za jednotlivé zásilky nebo hromadně v pravidelných intervalech na fakturu
  • Všechny odeslané zásilky můžete sledovat na jednom místě
  • Máte k dispozici zákaznické centrum, které může díky propojení systémů komunikovat i s Vašimi zákazníky a předat jim informace o zásilce
  • Zjednodušený způsob nahrávání adres do systému
  • Dopravci ví, jak daný zahraniční trh funguje a jak bezpečně doručit zásilku na místo určení
  • Nemusíte nikam chodit a vše můžete řídit z pohodlí Vaší kanceláře

 

Základem bezpečného doručení zásilek není jen spolehlivý dopravce, ale také vhodný způsob balení

Zejména u zásilek pro zahraniční zákazníky je důležité důkladné balení. Stačí si uvědomit, kde všude bude balík putovat a kolik kilometrů bude muset zdolat, než se dostane do rukou adresáta.

Zboží balte vždy do pevných kartonových krabic a použijte i dostatek výplňového materiálu. Pokud je obsahem zásilek více kusů zboží, nezapomeňte je ještě zabalit zvlášť do bublinkových fólií. Po zavření oblepte krabici silnou lepicí páskou.

Máte uzavřenou smlouvu s jedinou přepravní společností, nebo spolupracujete s více firmami?

Stanislav Opluštil

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.