Masáže s erotickými elementy jsou skvělým prostředkem k dosažení maximálního fyzického i psychického uvolnění. Dle konkrétního typu jsou vhodné jak pro ženy, muže, tak i pro páry. Cílem je utužit vztah, odstranit fyzické i komunikační bariéry a oživit sexuální život partnerů, podpořit sexuální zdraví, odbourat bolest při pohlavním styku a zvýšit přirozenou chuť na sex.

 

Čím se liší klasická erotická masáž od body to body

Na úvod je vhodné, abychom uvedli, čím se liší klasické masáže od erotických. U těch klasických jde především o uvolnění svalů a relaxaci. Erotické masáže jsou na rozdíl od toho doplněny o vzrušující prvky. Masérka je spoře oděná a během procedury se zaměřuje i na intimní partie.

V případě body to body masáže je masérka úplně nahá a nepoužívá pouze dlaně a prsty, ale ke stimulaci dochází pomocí celého jejího těla. Aby byl zážitek opravdu příjemný, aplikuje na své i klientovo tělo olej, gel či mýdlovou pěnu.

Základem příjemného zážitku je celková atmosféra. Klienti se mohou těšit na ideálně vyhřátou místnost, tlumené osvětlení, vonné svíčky a relaxační hudbu.

 

Jednotlivé typy procedur tělo na tělo a jejich obvyklý průběh

Nuru

Japonská masáž, nazývána často jako kluzká. K hlubokému uvolnění dochází díky tření těl. Používá se speciální gel, který je typický pro svou velmi kluzkou konzistenci. Jedná se o proceduru s bohatou historií, která je vhodná pro jednotlivce i pro páry.

Po příjemné koupeli přichází čas na nanesení gelu, který masérka aplikuje na své i zákazníkovo tělo. K masáži jsou využity nejen dlaně a prsty, ale i prsa, zadeček a další části těla. Dochází k příjemnému tření, které nenásilnou formou klienta dovede k intenzivnímu vyvrcholení.

 

Mýdlová

Mýdlová masáž je považována za evropskou obdobu Nuru masáže. Základem je speciální mýdlo, které vytvoří velké množství pěny a má intenzivní, příjemnou vůni.

Klient i masérka jsou po celou dobu nazí. Samotné proceduře předchází společná sprcha, která pomůže ke zvláčnění pokožky a přípravě na samotnou masáž. Poté masérka nanese pomocí žínky na své i klientovo tělo mýdlovou pěnu a olej. Následuje vzrušující relaxační zážitek, při kterém jsou pěna i olej důkladně zapracovány do pokožky. K tomu masérka použije celé své tělo.

Intenzivní zážitek je často zakončen vyvrcholením, po kterém následuje zabalení do nahřátého ručníku a poslední okamžiky relaxace. Po skončení procedury přichází čas na další společnou sprchu.

 

Duo

Procedura kombinuje prvky obou výše zmíněných typů. Výjimečná je tím, že přítomny jsou hned dvě masérky a celý zážitek je díky tomu o to intenzivnější.

 

Jak postupovat při výběru salonu

Velmi důležitý je první kontakt, a proto si vytvořte rezervaci telefonicky. Z prvních pár vět zjistíte, jestli se jedná o profesionální salon. Neváhejte tento moment využít k tomu, abyste se informovali také o průběhu procedury, podmínkách studia a případných doplňkových službách.

Dalším užitečným zdrojem informací jsou recenze zákazníků, kteří masáž podstoupili před Vámi. Salonu, které nabízejí tyto služby, je opravdu velké množství, proto si porovnejte jejich nabídku. Projděte si fotky i ceny. Máte díky tomu šanci včas odhalit, jestli se jedná o místo, kde se budete schopni uvolnit.

 

 

Mnoho lidí již kouzlo erotických masáží objevilo a plně jim propadlo. Na to reagují i samotné salony a svou nabídku neustále rozšiřují. V tomto článku jsme se zaměřili na představení body to body masáží, u kterých masérka používá nejen své ruce, ale celé tělo. Podobnou masáž si můžete udělat s Vašim partnerem i v soukromí za zavřenými dveřmi. Internet je plný návodů, a proto Vám přidáváme tip, jak postupovat při nuru masáži. Zanevřít byste neměli ani na klasické masáže, které mohou pomoci vyřešit řadu zdravotních problémů.

 

Navštívili byste salon s nabídkou erotických masáží sami, nebo spíše s partnerem?

Stanislav Opluštil
Comments are closed.