Prozradíme vám tajemství japonské masáže tělo na tělo. Zjistíte, čím je tato procedura výjimečná, proč si získává oblibu stále více lidí a z jakého důvodu ji erotické salóny zařazují do své stálé nabídky. V případě nuru gelu, který se k masáží používá, opravdu platí, že originál je jen jeden a vy se dozvíte, v čem je tento produkt tak speciální.

 

Odkud masáž tělo na tělo pochází

Masáž tělo na tělo pochází původem z Japonska, odkud se vzalo také originální pojmenování „nuru“. Pod tímto označením můžete proceduru obvykle nalézt i v nabídce salónů, které poskytují erotické masáže.

Nuru znamená v překladu kluzký, v čemž spočívá celé tajemství této příjemné procedury.

 

Originální nuru gel

  • K  japonské nuru masáži je vhodné obstarat originální nuru gel, který je běžně k dostání ve specializovaných internetových prodejnách.
  • Gel je výjimečný nejen svým přírodním složením, ale především kluzkou konzistencí, která umožňuje onu masáž tělo na tělo.

 

NURU GEL JE

  • bezbarvý, bez zápachů a rizika vzniku skvrn
  • vhodný pro alergiky díky svému složení
  • vyráběn v různých řadách, které se liší svou konzistencí a trváním účinku
  • vodou ředitelný

Abyste měli jistotu, že kupujete opravdu zdravotně nezávadný produkt, doporučujeme investovat do originálního gelu, u kterého máte díky mnoha certifikátům jistotu nejvyšší kvality a dodržení hygienických směrnic Evropské Unie.

 

Možnosti použití nuru gelu

TRADIČNÍ NURU MASÁŽ

Erotická masáž, při které nepoužíváte pouze prsty a dlaně, ale celé své tělo. Takový typ masáže může sloužit jako ideální předehra k milování.

 

KLASICKÁ MASÁŽ

Původní záměr tohoto produktu nebrání v tom, abyste ho použili i ke klasické masáži zad a šíje a nahradili jím masážní olej, který jste zvyklí běžně používat.

 

LUBRIKAČNÍ GEL

Neparfemovanou řadu nuru gelu je vhodné použít také jako vysoce účinný lubrikační gel. Vzhledem k tomu, že produkt je na bázi vody, je možné ho použít i na silikonové erotické hračky, u kterých se nemusíte bát jejich poničení.

Tip: Rizika spojená s použitím klasických lubrikačních gelů.

 

 

Jak postupovat při samotné masáži

Neexistuje žádný předepsaný postup, který Vám zajistí, že vy i váš partner společně vystoupáte k nebeským výšinám. Zcela zásadní je, abyste tuto proceduru podstupovali zcela uvolnění a z důvodu, že to sami chcete zkusit. Nikoliv pod nátlakem vašeho partnera. Je vhodné, abyste si před začátkem vzájemně sdělili, jak chcete, aby to celé proběhlo a co všechno byste rádi vyzkoušeli.

 

PŘÍPRAVA

Na společně strávený čas se příjemně nalaďte, pusťte si relaxační hudbu a zapalte vonné svíčky. Vypněte telefony, televizi a další elektroniku, která by mohla zbytečně odvádět vaši pozornost. Zahřejte gel na příjemnou teplotu. Postačí, pokud ho v uzavřené nádobě vložíte na pár minut do teplé vody.

 

DOPORUČENÝ PRŮBĚH

  1. Začněte společnou sprchou, při které můžete s vaší drahou polovičkou vzájemně prozkoumávat vaše těla. K masáži se můžete přesunout až v momentě, kdy budete vzrušení.
  2. Nechte partnera, aby si lehl na podložku. Naberte si gel a nejprve ho rozetřete po svém těle. Až poté začněte gel roztírat po těle vašeho partnera.
  3. K masáži použijte nejen prsty a dlaně, ale také chodidla, zadeček a prsa.
  4. Erotické masáže jsou ideální předehrou k milování, proto můžete později volně přejít k něžným polibkům a pokračovat k dráždění intimních míst.

 

Pamatujte, že fantazii se meze nekladou a celý průběh můžete uzpůsobit vašim touhám. Přečtěte si také, proč je vhodné čas od času zajít na masáž.

Slyšeli jste někdy předtím o nuru masáži? Máte zkušenosti s erotickými masážemi?

Stanislav Opluštil
Comments are closed.